KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14764121
nr 1476 4121
Andrzej Orlinski. Signerad, daterad 1985, marin. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 67x77 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 20 juni 2022
kl 18:40:28
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr